top of page

pi 13. 10.

|

Bratislava

Umenie dychu a holotropný tanec/Bratislava

Stretnutie sa so sebou cez dych a telo

Registrácia: kosiarova.andrea@gmail.com
Pozrieť ďalšie udalosti
Umenie dychu a holotropný tanec/Bratislava
Umenie dychu a holotropný tanec/Bratislava

Čas a miesto

13. 10. 2023, 18:00 – 21:00

Bratislava, Pod záhradami 2455/62, 841 02 Bratislava-Dúbravka, Slovensko

O podujatí

Ahoj, toto  večerné stretnutie je pozvánkou pre vás, čo sa zaujímate o umenie  rozhovoru so svojou dušou, cez dych a telo. Rozhovor povedieme cez  pohybovo-meditačné cvičenia a prácu s pozornosťou. Cez vlastný pocit  budeme skúmať aké je to hýbať sa a vnímať svet zvnútra-von.

Umenie  dychu je prinášanie esenciálneho poznania o dychu a jeho  nevyčerpateľnej schopnosti neustále nás učiť a tvoriť. Nieje o podmanení  si dychu a zviazaní do nejakej konkrétnej podoby, ide nám o nadviazanie  vzťahu k dychu. Tým sa otvára priestor nových možností. Kľúčom je práve  práca s pozornosťou.

Holotropný  tanec je priestor pre vyjadrenie vedomého pohybu v bezpečnom prostredí.  Princípom vedomého pohybu je napojenie sa pravdivý impulz, pocit  vychádzajúci zvnútra a jeho prejavenie do akéhosi tanca. Nie tanec ako  forma, ktorá má nejako vyzerať, ale prejav, kedy duch cez nás prehovára  plným vstúpením do tela. Prijímame tak dary a potenciál uložený do  našich buniek, ktorý nás podporuje na našej ceste sily. Posilňujeme  napojenie na vnútorné vedenie.

Miesto: Ateliér Surya Pod záhradami 62 84102 Bratislava (Dúbravka)

Čas: od 18 do 21 Piatok 13.10. 2023

Cena: 35eur/os zľava pre zdravotne a sociálne znevýhodnených jedincov, prosím ozvite sa vopred

Rezervácia: kosiarova.andrea@gmail.com

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page