top of page

pi 29. 9.

|

Polianka

Špirály srdca - vtelené srdce/Polianka

Víkendový seminár prístupu BMC s Ankou Sedláčkovou

registrácia na kosiarova.andrea@gmail.com
viac udalostí
Špirály srdca - vtelené srdce/Polianka
Špirály srdca - vtelené srdce/Polianka

Čas a miesto

29. 9. 2023, 17:00 – 01. 10. 2023, 14:00

Polianka, 907 01 Polianka, Slovensko

O podujatí

Ahoj, pozývame ťa na víkendové stretnutie na myjavských kopaniciach pod  vedením Anky Sedlačkovej, tanečnice a certifikovanej učiteľky prístupu  BMC®, kde sa budeme venovať vnímaniu nášho srdca cez prístup Body-Mind  Centering®. Hlavnými nástrojmi stelesnenia je somatický pohyb ktorý je  tvarovaný zvnútra a prejavený navonok.

V  spoločnom zdieľaní tanca a pohybu nasmerujeme pozornosť na vnímanie  niektorých jeho fyzických, prejavov ako sú váha, rytmus, vzťah centra a  periférie, alebo formovanie srdca v embryonálnom vývine. Preskúmame  vzťahy s hornými končatinami a najmä s ramenami a zápästiami, s ústami a  sánkou ako aj s dýchanim a panvovým dnom v pohybový formách i voľnom  tanci. Budeme si všímať srdce v súčinnosti s inými orgánmi a  štruktúrami tela v pohybe, v tanci a v pohybovej explorácii. Necháme  naše srdce hojdať sa v objatí farieb a vôní jesennej prírody. Stretnutie je určené všetkým, ktorých zaujíma láskavý prístup k sebe a chuť sa hýbať spoločne.

Dátum: 29.9. - 1.10.2023

Miesto: Centrum SEN ZEME, Polianka (pri Myjave) https://www.facebook.com/senzeme

Stretneme sa v piatok podvečer a budeme plynúť v pohybe do nedeľného obeda. Prines si prosím pohodlné oblečenie, uzatvárateľnú fľašu na vodu, prípadne zápisník. Spí  sa v zdieľaných priestoroch novo-prerobeného dreveného podkrovia.  Matrace, vankúše a deky budú k dispozícii, môžeš si pre väčšie pohodlie  priniesť vlastný spacák.

Cena za workshop: 160 eur 

Ubytovanie a strava: 80 eur 

Stravu máme  zabezpečenú od večere v piatok po obed v nedeľu. Čaká nás domáca  vegetariánska kuchyňa. V kuchynke je možnosť pripraviť si kávu a čaj  podľa potreby.

Registrácia:  kosiarova.andrea@gmail.com 0904891305

Rezervácia miesta je platná po zaslaní mailu a zálohy 60 eur na č.ú. SK55 8360 5207 0042 0592 2285.

Viac o lektorke: Mgr.  Art. Anna Sedlačková Art.D., tanečný pedagóg na Katedre tanečnej tvorby  VŠMU, ktorá sa venuje celostnému prístupu k človeku v umení a pohybovej  terapii. Pracovala s významnými osobnosťami pohybovej terapie v USA, je  držiteľkou certifikátu Body-Mind Centering Practitioner®, Infant  Developmental Movement Educator (Pedagóg detského vývinového pohybu) a  Somatic Movement Educator metódy Body-Mind Centering®. V roku 2019 sa  stala prvou držiteľkou certifikátu Body-Mind Centering® Teacher (Učiteľ  systému Body-Mind Centering®) na Slovensku. Spolu s Angelikou Kováčovou  založila občianske združenie Babyfit, ktoré sa už od roku 2004 venuje  vzdelávaniu v oblasti vývinového pohybu dojčiat a malých detí. www.babyfit.sk

Veľmi sa tešíme na spoločné objavovanie v pohybe!:)

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page