top of page

št 09. 6.

|

Polianka

Snové dýchanie

Holotropné dýchanie pre komunitu

Rezervácia dokončená
Prejsť na ďalšie udalosti
Snové dýchanie
Snové dýchanie

Čas a miesto

09. 6. 2022, 17:30 – 11. 6. 2022, 2:00

Polianka, 907 01 Polianka, Slovakia

O podujatí

Srdečne  ťa pozývame na workshop snového dýchania. Názov snové dýchanie je  odvodeného od skratky SEN. Tento názov zastrešuje úprimnú snahu priniesť  pomocnú ruku ľuďom, ktorí to potrebujú, ale ich životné okolnosti sú  momentálne náročné a nemôžu si dovoliť terapiu alebo inú formu podpory.  SEN - Spiritual Emergency Network, ktorý založila Christina Grof, je  úsilie vytvoriť sieť pomoci a podpory pre ľudí v núdzi. Táto iniciatíva  sa zameriava na psychospirituálnu krízu alebo prebúdzanie duše  (spiritual emergency), ktoré vie byť v niektorých fázach veľmi náročné.  Holotropná práca s dychom a transpersonálna psychológia ponúka rôzne  formy práce s telom a vedomím. Tento workshop je pozvánkou úplne pre  každého. Pre ľudí, ktorí sú v núdzi, ale aj pre tých, ktorí chcú urobiť  ďalší krok v holotropnej praxi a cítia, že tento dátum ich  volá.

Holotropné  dýchanie nám pomáha spojiť sa s koreňmi našich emočných a  psychosomatických výziev, ale aj našej Osobnej Sily a odvahy. Počas  tohto workshopu zažijeme dve sedenia - jedno ako dýchajúci a jedno ako  “sitter”, partner dýchajúceho. Tieto sedenia nám ponúknu cestu k  zmeneným stavom vedomia bezpečným spôsobom a v chránenom prostredí.  Hlbšie cítenie seba samého a zmenené stavy vedomia nám pomáhajú k  napojeniu sa na vlastnú vnútornú múdrosť, liečivú inteligenciu tela a  transformačnú silu. Táto vlastná vnútorná múdrosť nás vedie k častiam  nášho bytia, ktoré zadržujú určitý energetický náboj a sú pripravené byť  zprocesované a integrované kreatívnym spôsobom.

Holotropné dýchanie môže zaujímať ľudí: -ktorí hľadajú spôsob liečenia cez vlastnú osobnú skúsenosť -ktorí zažívajú psycho-sprituálne výzvy a hľadajú kontakt k hlbšej múdrosti a vhľadu -ktorí chcú uvoľniť nedokončené a nevyriešené veci z minulosti -ktorí chcú porozumieť emočným koreňom fyzických či mentálnych problémov -ktorí chcú expandovať svoje vedomie a ďalej spoznávať svoju duchovnú cestu

PROGRAM: Štvrtok: Začneme o 17:30 otvorením kruhu a úvodom do holotropného dýchania a transpersonálnej psychológie. Piatok:  Doobeda absolvujeme prvé sedenie holotropného dýchania, v pozícii  dýchajúceho alebo prísediaceho. Obedová pauza. Druhé sedenie HD, výmena  rolí. Záverečný kruh, zdieľanie a informácie k ďalšej integrácii a  sebastarostlivosti po workshope. Približný koniec o 20:00

Cena za workshop: príspevok podľa tvojich možností. Bežná  cena workshopu v takomto formáte je 110 eur - táto informácia slúži iba  ako referenčný bod, pre teba ktorý môžeš a chceš podporiť koncept  Snového dýchania. Spanie v podkroví centra - 15eur/noc alebo príspevok podľa možností Strava - 20 eur/os (4xstrava)

Miesto: SEN ZEME, Polianka, okres Myjava https://www.facebook.com/senzeme

Tím: Martin Ďuriš a Andrea Košiarová

Registrácia: kosiarova.andrea@gmail.com 0904891305

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page