top of page

pi 21. 7.

|

Polianka

Mágia života - víkendovka v pohybe

Pohyb života cez jogu, tanec, prechádzky v prírode...v čarovnom prostredí kopaníc

registrácia: kosiarova.andrea@gmail.com
ďalšie udalosti
Mágia života - víkendovka v pohybe
Mágia života - víkendovka v pohybe

Čas a miesto

21. 7. 2023, 17:00 – 23. 7. 2023, 15:00

Polianka, 907 01 Polianka, Slovensko

O podujatí

Mágia  života je nielen to čarovné neopísateľné dianie, ktoré pozorujeme, keď  sa necháme unášať pohybmi života. Je to láska, ktorá kvitne v každom  kvete, v každej obyčajnej chvíli, keď dokážeme uvidieť život v jeho  plnej kráse. Krása v ľahkosti bytia, krása vo všednosti, v hneve, v  smútku i v radosti. Krása všade navôkol, keď si ju dovolíme vidieť.  Zostávať so životom a neuhýbať pohľadom, ani v tej najšialenejšej  situácii chce kus odvahy. A my odvážlivci si dovoľujeme pozrieť sa na  život taký ako je, nie ako by sme si ho vymodelovali. A potom sa nájde  priestor aj na to modelovanie. Paradox. Mágia života.

Čo nás do takéhoto stavu prináša? . . Uvoľnenie. Uvoľnením sa do života ho necháme rozkvitnúť. Poďme kvitnúť spolu, je ten správny čas:)

Ako sa môžeme uvoľňovať do života? *bezpečím, ktoré pocítime v prítomnosti druhých bytostí - setting (nastavenie hraníc - vzájomná podpora) *prostredím plným krásy a sily - centrum v lone prírody *pohľadom na pravdu bez príkras - meditácia *spočinutím s rytmom Zeme - práca s dychom, relaxácia *uvoľnením sa do tela, do tkanív, telesných tekutín - pohybové cvičenia, joga, tanec *životom v pohybe - les, lúka, jazero, kam nás zavolá:)

Miesto: Centrum Sen Zeme, Polianka, myjavské kopanice

Termín: 21.-23.7.2023 čas: príchod v piatok od 16, o 17 začneme, záver v nedeľu na obed

Cena: Ubytovanie, vegetariánska domáca kuchyňa a program spolu 180 eur

Registrácia: kosiarova.andrea@gmail.com

O nás: Andrea Košiarová Zvedavosť  a skúmanie práce s dychom ma smerovali k prepájaniu psychologického a  somatického, na telo orientovaného prístupu. Formovali ma tanečné  skúsenosti (účasť na slovenských i medzinárodných podujatiach v  kategórii hip-hop formácia), jogová prax (RYT® 580 v Yoga Alliance),  odborné štúdium psychológie (Univerzita Cyrila a Metoda v Trnave s  ukončením v 2015). Vplyv na ďalšie smerovanie mali zásedy Vipassana  meditácie, yoga nidra prax, štúdium tibetského budhizmu a kašmírska  tantra počas života v Ázii za uplynulé roky. Prepojenie radosti z  pohybu a záujmu o meditáciu prišlo cez Tanec 5 rytmov a následne pri  holotropnom dýchaní. Popri štúdiu transpersonálnej psychológie v  medzinárodnom tréningu Grof Transpersonal Training®(s ukončením v 2023)  sa zaujímam o prácu s dotykom cez bodywork a kranio-sakrálne techniky. Viac o mne nájdete na stránke www.umeniedychu.sk

Ján Košiar Narodil sa v Bratislave, kde vyštudoval Geografiu, kartografiu a verejnú správu na Univerzite Komenského. Neskôr  sa vydal na cesty a dlhší čas strávil v Ázii, najmä v Indii a Nepále,  kde absolvoval trénerský kurz lektora jogy. Cestovanie,hory a joga ho  napĺňajú doteraz. Sprevádza ľudí 2x ročne do Himalájí v Nepále, kde  organizuje expedície do hôr spojené s jogou a praxou dychových techník.  Spolupracuje s miestnymi sprievodcami šerpami pod značkou Treksfinder.   Jeho vášeň:  prírodu, hory, jogu a rád spája a ponúka na svojich  pobytoch, zájazdoch i výletoch po slovenských horách i v okolí  Myjavských kopaníc, kde momentálne žije.

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page