top of page

ut 21. 6.

|

Polianka

Letný slnovrat - Návrat do divokosti

Tickets are not on sale
See other events
Letný slnovrat - Návrat do divokosti
Letný slnovrat - Návrat do divokosti

Čas a miesto

21. 6. 2022, 16:00 – 22. 6. 2022, 14:00

Polianka, 907 01 Polianka, Slovakia

O podujatí

Zážitkový seminár-NÁVRAT DO DIVOKOSTI ______________________ Seminár-Workshop-Rituály

Pozývame  ťa do čisto ženského magického, Lunou podporeného kruhu. Kde sa tvoje  ja môže prejaviť v plnej veľkosti a kráse. Kde je divokost a pravdivosť  prirodzené a žiadané. Kde  je dovolené a rešpektované všetko, čo tvoje Ja cíti. Kde je sila,  sexualita, kreativita základom toho, čo budeme kultivovať počas tohto  magického letného slnovratu.

Prepojenie  s lunou, silou, kreativitou, intuíciou, sexualitou a tvojím telom.  Prepájať sa budeme cez meditáciu, holotropný tanec, prácu so zvukom,  rituály a v cez láskavé zdieľanie a načúvanie srdcom.

Sprevádať  ťa  bude Andrea Košiarová a Nika”nalaniwiii spolu s elementom ohňa a  zeme na nádhernej Polianke v priestore centra Sen Zeme.

Voláme všetky ženy, ktoré sú pripravené spoznať/preskúmať aj tú divokú, silnú, sexuálnu, emocionálnu, “toomuch” časť seba!

Témy: Posvätné prepojenie Divokosť a autentickosť v praxi Práca s intuíciou a energiou Liečenie pohybom Práca s elementami Rituály a Cacao SLOBODA ____________

Kedy: 21-22.6.2022 Od 16:00 do 14:00

Spanie v stane na záhrade za energetickú výmenu 5Eur, alebo v podkroví centra za energetickú výmenu 15Eur.

ENERGETICKÁ VÝMENA RETREATU: 77

Strava: utorok večer bude POTLUCK /zdieľaná večera na podporu prepájania a hojnosti..prines, čo cítiš a s čím sa chceš podeliť Streda: BRUNCH /7eur/

Prihlasovanie cez Správu, alebo iamnalaniwaii@gmail.com

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page