top of page

so 25. 6.

|

Polianka

Holotropný tanec a meditácia+premietanie dokumentu IN UTERO

Jednodňová cesta k sebapoznaniu

Registration is Closed
See other events
Holotropný tanec a meditácia+premietanie dokumentu IN UTERO
Holotropný tanec a meditácia+premietanie dokumentu IN UTERO

Čas a miesto

25. 6. 2022, 10:00 – 20:00

Polianka, 907 01 Polianka, Slovakia

O podujatí

Ahoj, táto jednodňovka je pozvánkou pre teba, čo sa zaujímaš o sebapoznanie a učíš sa umeniu rozhovoru so svojou dušou. Holotropná  práca je systematická prax poznávania a postupného odkrývania  nepoznaných a zahalených častí seba. Integráciou oddelených častí našej  duše sa približujeme k celistvosti, k svojmu prejavu v plnej podobe a  sile. Je to cesta liečenia starých zranení a hľadania nových možností.  Každý kto sa zrodil do tela na Zemi si nesie históriu so sebou. V  bunkách, v emočných vzorcoch, v kultúrnych nastaveniach a rodových  traumách. Ak máš úprimný záujem dozvedieť sa viac o sebe, o tom ako  pracujeme pri holotropnom dýchaní, z čoho vychádzame, a najmä si zažiť  časť holotropnej praxe v podobe holotropného tanca a práce s umiestnením  pozornosti, si srdečne vítaný/vítaná. Možno ťa táto práca priťahuje, no máš nezodpovedané otázky, rešpekt alebo strach. Aj pre teba je toto stretnutie.

Holotropné  dýchanie je meditácia. Spôsob ako sa spojiť s vnútorným priestorom.  Práca s pozornosťou. Je o nasledovaní tela. Stretnutím pôjdeme cez  vlastnú skúsenosť a otvorenú diskusiu k holotropnej ceste. Pozdieľam s  vami kúsok môjho sveta, toho čím žijem:)

Nadviažeme  večerným premietaním dokumentu In Utero, ktorý je o vplyve prostredia,  či už toho vnútro-maternicového alebo prostredia, v ktorom vyrastáme,  žijeme. Ako ho môžeme spolutvoriť a starať sa o našu prežívanú realitu v  prítomnosti?

------------------------------------

Program: 10:00 - Úvod do práce so Systémom umiestnenia pozornosti, meditácia, stelesňujúce cvičenia 13:00 - Obedová prestávka 14:00 - Holotropný tanec, meditácia v pohybe, tvorenie Soulcollage-koláž duše 17:00 - Pauza, večerné občerstvenie

18:00 - Premietanie filmu In Utero https://www.youtube.com/watch?v=vo1EztxsRpA *Môžeš sa zúčastniť samostatne iba na  premietaní dokumentu za dobrovoľný príspevok.

Cena: Účasť na celom programe - 59 eur (v cene je program workshopu, obed, večera a premietanie dokumentu). Počet miest je obmedzený, je potrebná rezervácia na kosiarova.andrea@gmail.com. *Možnosť  prespať v priestoroch centra do nasledujúceho dňa za príspevok 15 eur  (v cene sú raňajky), prosím dohodni si vopred pri prihlasovaní na  udalosť.

Miesto: Priestor SEN ZEME, Polianka https://www.facebook.com/senzeme

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page