top of page

pi 02. 6.

|

Polianka

Embryo v pohybe/víkendový seminár/Polianka

Srdečne vás pozývame na víkendový seminár s Ankou Sedlačkovou, certifikovanou učiteľkou prístupu Body-Mind Centering®, tanečnicou, performerkou a učiteľkou. Tento víkendový pobyt je zážitkovou formou skúmania ľudského tela a pohybu.

Tickets are not on sale
See other events
Embryo v pohybe/víkendový seminár/Polianka
Embryo v pohybe/víkendový seminár/Polianka

Čas a miesto

02. 6. 2023, 18:00 – 04. 6. 2023, 15:00

Polianka, 907 01 Polianka, Slovakia

O podujatí

Tento  víkendový seminár bude zameraný na embryonálne témy súvisiace s tvorbou  ranných osových štruktúr, na to, ako nám embryológia zakladá prepojenia  centra a perifériami a proces tvorby orgánov a nervového systému. Tieto  témy si predstavíme prepojením vedeckých informácií so skúsenostnými  metódami cez pohyb a dotyk.

Embryonálny vývin je procesom vzniku  jedinca vo forme jeho jedinečnej bunky a jej ďalšia cesta, na ktorej sa  postupne tvoria štruktúry systémov tela aby následne začali plniť svoju funkciu.  Embryológia ponúka cez procesy formovania štruktúr tela základy  vzťahov, ktoré sa objavujú vo funkčných, sociálnych, psychických a  duchovných formách. Témy sa venujú vybraným fázam embryonálneho  vývinu, ktoré predstavujú štrukturálne podpory konceptov osi tela,  dynamiku prepájania troch zárodočných štruktúr a možností využitia  embryonálych tém v rôznych oblastiach bežného života.

Workshop  je určený všetkým, ktorí rezonujú s tajomstvami vzniku života. Môžu byť  podporou v tvorivom procese umelcov, ale aj v tradičných pohybových  praktikách ako je joga, Či kung, Taiči a pod. Stelesnenie embryonálneho  vývinu môže byť veľmi podporné aj pre profesionálov pracujúcich s  dotykom na báze aktivizácie vlastných ozdravných procesov ako aj pre  ľudí pracujúcich s energiami.

Cena za workshop: 160 eur Ubytovanie a strava: 80 eur (spanie v podkroví centra 2 noci, plus plná penzia 2 dni)

Miesto: Centrum SEN ZEME, Polianka (pri Myjave) https://www.facebook.com/senzeme

Registrácia: kosiarova.andrea@gmail.com 0904891305

Viac o lektorke: Mgr.  Art. Anna Sedlačková Art.D., tanečný pedagóg na Katedre tanečnej tvorby  VŠMU, ktorá sa venuje celostnému prístupu k človeku v umení a pohybovej  terapii. Pracovala s významnými osobnosťami pohybovej terapie v USA, je  držiteľkou certifikátu Body-Mind Centering Practitioner®, Infant  Developmental Movement Educator (Pedagóg detského vývinového pohybu) a  Somatic Movement Educator metódy Body-Mind Centering®. V roku 2019 sa  stala prvou držiteľkou certifikátu Body-Mind Centering® Teacher (Učiteľ  systému Body-Mind Centering®) na Slovensku. Spolu s Angelikou Kováčovou  založila občianske združenie Babyfit, ktoré sa už od roku 2004 venuje  vzdelávaniu v oblasti vývinového pohybu dojčiat a malých detí.

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page