top of page

št 17. 11.

|

Polianka

Dvojité holotropné dýchanie a meditácia/ Polianka

Holotropné dýchanie je spojením dychu, evokatívnej hudby a cielenej práce s telom v podpornom a bezpečnom settingu. Bádaním na poli psyché pri holotropnom dýchaní expandujeme vedomie, spájame sa s vnútornou múdrosťou a rozširujeme tak mapu vnútorných svetov o ďalšie úrovne poznania.

Tickets are not on sale
See other events
Dvojité holotropné dýchanie a meditácia/ Polianka
Dvojité holotropné dýchanie a meditácia/ Polianka

Čas a miesto

17. 11. 2022, 17:00 – 20. 11. 2022, 13:00

Polianka, 907 01 Polianka, Slovakia

O podujatí

Tento  intenzívnejší workshop dvojitého holotropného dýchania je pozvánkou k  vlastnému liečeniu, sebaspoznávaniu a evolúcii. Holotropné dýchanie nám  pomáha spojiť sa s koreňmi našich emočných a psychosomatických výziev,  ale aj našej osobnej sily a odvahy. Počas tohto workshopu zažijeme štyri  sedenia – dve ako dýchajúci a dve ako “sitter”, partner dýchajúceho.  Tieto štyri sedenia nám ponúknu cestu k zmeneným stavom vedomia  bezpečným spôsobom a v chránenom prostredí. Hlbšie cítenie seba samého a  zmené stavy vedomia nám pomáhajú k napojeniu sa na vlastnú vnútornú  múdrosť, liečivú inteligenciu tela a transformačnú silu. Táto vlastná  vnútorná múdrosť nás vedie k častiam nášho bytia, ktoré zadržujú určitý  energetický náboj, a sú pripravené byť zprocesované a integrované  kreatívnym spôsobom.

Holotropné dýchanie môže zaujímať ľudí: -ktorí hľadajú spôsob liečenia cez vlastnú osobnú skúsenosť -ktorí zažívajú psycho-sprituálne výzvy a hľadajú kontakt k hlbšej múdrosti a vhľadu -ktorí chcú uvoľniť nedokončené a nevyriešené veci z minulosti -ktorí chcú porozumieť emočným koreňom fyzických či mentálnych problémov -ktorí chcú expandovať svoje vedomie a ďalej spoznávať svoju duchovnú cestu

PROGRAM: Štvrtok: Začneme o 17:00 otvorením kruhu a úvodom do holotropného dýchania a transpersonálnej psychológie, meditácia Piatok/Sobota:  Absolvujeme 4 dýchania, dve holotropné sedenia denne. Dva krát ako  dýchajúci a dva krát ako “sitter”. Spojíme sa so sebou cez stelesňujúce  cvičenia, meditáciu, Movie Yoga – práca so Systémom umiestnenia  pozornosti, maľovanie mandál, Soulcollage… Nedeľa: Záverečný kruh,  integračné cvičenia, zdieľanie a informácie k ďalšej integrácii a  sebastarostlivosti po workshope. Približný koniec o 13:00.

Cena za workshop: Early bird do 16.10. - 180 eur Bežná cena od 17.10. - 210 eur Možnosť platby na časti alebo príspevok podľa tvojich možností po dohode Ubytovanie a strava: 90 eur (spanie v podkroví centra 3 noci, plus plná penzia 3 dni) Miesto: SEN ZEME, Polianka pri Myjave https://www.facebook.com/senzeme Facilitátori: Martin Ďuriš a Andrea Košiarová Registrácia: kosiarova.andrea@gmail.com 0904891305

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page