top of page

št 24. 3.

|

Polianka

Dvojité holotropné dýchanie a meditácia

Tento intenzívnejší workshop dvojitého holotropného dýchania je pozvánkou k vlastnému liečeniu, sebaspoznávaniu a evolúcii. Holotropné dýchanie nám pomáha spojiť sa s koreňmi našich emočných a psychosomatických výziev, ale aj našej Osobnej Sily a odvahy.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Dvojité holotropné dýchanie a meditácia
Dvojité holotropné dýchanie a meditácia

Čas a miesto

24. 3. 2022, 17:00 – 27. 3. 2022, 1:00

Polianka, Horná Polianka, 907 01 Polianka, Slovakia

O podujatí

Počas  tohto workshopu zažijeme štyri sedenia – dve ako dýchajúci a dve ako  “sitter”, partner dýchajúceho. Tieto štyri sedenia nám ponúknu cestu k  zmeneným stavom vedomia bezpečným spôsobom a v chránenom prostredí.  Hlbšie cítenie seba samého a zmené stavy vedomia nám pomáhajú k  napojeniu sa na vlastnú vnútornú múdrosť, liečivú inteligenciu tela a  transformačnú silu. Táto vlastná vnútorná múdrosť nás vedie k častiam  nášho bytia, ktoré zadržujú určitý energetický náboj, a sú pripravené  byť zprocesované a integrované kreatívnym spôsobom.

Holotropné dýchanie môže zaujímať ľudí: -ktorí hľadajú spôsob liečenia cez vlastnú osobnú skúsenosť -ktorí zažívajú psycho-sprituálne výzvy a hľadajú kontakt k hlbšej múdrosti a vhľadu -ktorí chcú uvoľniť nedokončené a nevyriešené veci z minulosti -ktorí chcú porozumieť emočným koreňom fyzických či mentálnych problémov -ktorí chcú expandovať svoje vedomie a ďalej spoznávať svoju duchovnú cestu

PROGRAM: Štvrtok: Začneme o 17:00 otvorením kruhu a úvodom do holotropného dýchania a transpersonálnej psychológie Piatok/Sobota:  Absolvujeme 4 dýchania, dve holotropné sedenia denne. Dva krát ako  dýchajúci a dva krát ako “sitter”. Spojíme sa so sebou cez stelesňujúce  cvičenia, meditáciu, Movie Yoga – práca so Systémom umiestnenia  pozornosti, maľovanie mandál, Soulcollage… Nedeľa: Záverečný kruh, zdieľanie a informácie k ďalšej integrácii a sebastarostlivosti po workshope. Približný koniec 13:00

Cena za workshop: 180 eur alebo príspevok podľa tvojich možností Ubytovanie a strava: 90 eur (spanie v podkroví centra 3 noci, plus plná penzia 3 dni)

Miesto: SEN ZEME, Polianka pri Myjave https://www.facebook.com/senzeme

Tím: Martin Ďuriš a Andrea Košiarová

Registrácia: kosiarova.andrea@gmail.com 0904891305

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page